Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 01:58 Bu haber 5247 kez okundu
 
AVCILAR KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI
Bozüyük Merkez Avcılık Atıcılık Okçuluk İhtisas Kulübü’nün olağanüstü Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda yapıldı.
GÜNDEM Haberi
AVCILAR KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI

Bozüyük Merkez Avcılık Atıcılık Okçuluk  İhtisas  Kulübü’nün olağanüstü Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda yapıldı.

Genel Kurul Divan Başkanlığı’na Fahri Diyarbekirı, Divan Başkan Yardımcılığı’na Hasan Akıncı, katip üyeliklere  Fahrettin Karadeniz ve Uğur Tuzcu seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın  söylenmesinden sonra Kulüp Başkanı Nurettin Oydu Yönetim Kurulu Faliyet Raporu ve Mali raporu okudu. Denetleme raporu da okunduktan sonra Yönetim ve  Denetim Kurulu raporları oy birliğiyle ibra edildi.

1988 yılından bu yana kesintisiz olarak kulüp başkanlığını yürüten Nurettin Oydu yerel seçimlerde Belediye Meclis üyeliğine, akabinde Kent Konseyi Başkanlığına seçilmişti. Tekrar Yönetime aday olmayacağını belirten Nurettin Oydu, yaptığı konuşmada: “Hayatımın 30 yılından fazlasını vermiş olduğum Bozüyük Merkez Avcılık Atıcılık ve Okçuluk İhtisas Kulübü başkanlığına bu gece veda ettim. Bugüne kadar görev yaptığımız arkadaşlarımıza ve tüm üyelerime şahsıma vermiş oldukları desteklerden dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım. Her zaman derneğimin bir neferi olduğumu bilmenizini isterim.” dedi.

Nadir koparan Yönetim Kurulu adaylığı için listesini Divan kuruluna sundu. Başka aday olmadığı için, Nadir Koparan’ın listesiyle seçime gidildi. Genel Kurulda bulunan 116 kişinin Tamamının oyunu alan Nadir Koparan Bozüyük Merkez Avcılık Atıcılık Okçuluk İhtisas Kulübünün yeni Başkanı oldu.

Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL: Nadir Koparan, İbrahim Mumcu, Mustafa Karakaş, İsmail Akçasoy, Halil Kuş, Yusuf Kale, Hüseyin Metin

YÖNETİM KURULU YEDEK: Kemal Arslan, Uğur Badem, Ufuk Gülde, Mehmet Erdoğan, Gökhan Mamak, Emrah Akkaya, Cihan Kara

Kaynak: (Yerel ) - Yerel Haberler Editör: ÖMER AKSU
Etiketler: AVCILAR, KULÜBÜ, GENEL, KURULU, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı