Haber Detayı
19 Haziran 2021 - Cumartesi 17:56 Bu haber 819 kez okundu
 
BAKKALCIOĞLU BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYINA KATILDI
SİYASET Haberi
BAKKALCIOĞLU BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYINA KATILDI

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Gaziantep’de düzenlenen CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayına katıldı.


CHP yönetiminin yerel seçimlerin ardından belediye başkanlarıyla dördüncü kez bir araya geldiği, 18-20 Haziran tarihleri arasında Gaziantep'te düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı'nda belediye başkanları ilk gün Gaziantep'te esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşla buluştu.

 

Toplantı bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşması ile başladı. Çalıştayda Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, beraberindeki CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ile birlikte  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşerek bir süre sohbet etti. Başkan İmamoğlu ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Bakkalcıoğlu diğer CHP'li belediye başkanları ile de görüşerek fikir alışverişinde  bulundu. Çalıştayda daha sonra iki oturum halinde gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında belediyelerin 2 yılı aşkın süredir yaptığı çalışmalar değerlendirilerek bundan sonraki üç yılda sorunlar ve bunların çözümü için projeler ele alınacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAKKALCIOĞLU, BELEDİYE, BAŞKANLARI, ÇALIŞTAYINA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı