Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 21:19 Bu haber 293 kez okundu
 
BAKKALCIOĞLU'NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
GÜNDEM Haberi
BAKKALCIOĞLU'NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Sizlerin çok kıymetli oylarıyla seçildiğimiz belediye görevimizi 2,5 yıla yaklaşık bir süredir sürdürmekteyiz. Bu sürenin 1,5 yıla yakın bir kısmı ise çok ağır bir salgının koşulları altında geçti. Bu süre içerisinde sizlerle olan temasımız, buluşmalarımız büyük aksamalar  geçirdi. Ama artık salgının sonunun geldiği,  yetkililerce kısıtlamaların kaldırıldığı günleri yaşamaktayız.

 

İşte bu süre içerisinde bizde belediye olarak kentin içindeki her hizmet noktamızı siz sevgili hemşehrilerimize açtık. Başkanlık binasında da sizinle her aşamada yüz yüze görüşmeye hazır hale geldik. Sizlerle buluşmayı hasretle bizde beklemiş olduk. Salgının etkileriyle size verdiğimiz sözler, yapacağımızı söylediğimiz projelerimizi hiç aksatmadan yürütmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde projelerimizde bitenleri, kimisinin de geldiği noktaları tek tek videolarla ve buluşmalarla sizlerle paylaşacağım.

 

Sevgili Hemşehrilerim, yarın Kurban Bayramı. Sizlerin sevdikleriniz, aileleriniz, çevrenizdeki tüm yakınlarınızla beraber Kurban Bayramı'nı yürekten kutluyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAKKALCIOĞLU'NUN, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı