Haber Detayı
10 Şubat 2021 - Çarşamba 22:47 Bu haber 931 kez okundu
 
BAKKALCIOĞLU ORÇUN ÜNALAN'I ÖDÜLLENDİRDİ
SPOR Haberi
BAKKALCIOĞLU ORÇUN ÜNALAN'I ÖDÜLLENDİRDİ

İstanbul’da yapılan 60-100 metrede Salon Olimpik Deneme Yarışmalarında atletizm dalında 6.01 ile 28 yıldır kırılamayan salon U18 Türkiye rekorunu kıran ve yine İstanbul'da Gençler Türkiye Şampiyonasında 60 metrede Türkiye Şampiyonu olan Orçun Ünalan, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi.


Fen Lisesi öğrencilerinden ENKA Spor Kulübü Atletizm branşı sporcusu Orçun Ünalan, Belediye Başkanı Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Yaşadığı mutluluğu Başkan Bakkalcıoğlu ile paylaşan başarılı atlet Başkan Bakkalcıoğlu  ile bir süre görüşerek sohbet etti. Belediye Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette, 28 yıldır kırılmayan rekoru kırarak U18 Türkiye rekorunun yeni sahibi olan Ünalan’ı tebrik eden Başkan Bakkalcıoğlu ayrıca 13 Şubat 2021 tarihinde Bulgaristan'da yapılacak olan Balkan Gençler Şampiyonasında da ülkemizi temsil edecek olan Ünalan’a başarılar diledi.

 

Başkan Bakkalcıoğlu Ünalan’ı kıymetli hediyelerle ödüllendirerek “Başarılarınız bizim mutluluğumuz ve gururumuzdur. Balkan Gençler Şampiyonası’nda da ülkemizi ve ilçemizi başarıyla temsil edeceğine inanıyorum. Yolun açık olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAKKALCIOĞLU, ORÇUN, ÜNALAN'I, ÖDÜLLENDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı