Haber Detayı
31 Temmuz 2021 - Cumartesi 03:41 Bu haber 385 kez okundu
 
MEMLEKET PARTİSİ BOZÜYÜK İLÇE KONGRESİ YAPILDI
SİYASET Haberi
MEMLEKET PARTİSİ BOZÜYÜK İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Memleket Partisi Bozüyük 1. Olağan Genel Kurulu Bozüyük İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Kongrede açılış yapılarak Divan Kurulu oluşturuldu. Divan Başkanlığına Bilecik İl Başkanı Hüseyin Korkman, Divan üyeliklerine Bilecik Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Beler ve Söğüt İlçe Başkanı Adnan Kayalı oy birliğiyle seçildi.

 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra Hesap raporu ve faaliyet raporu kurucu başkan Şükrü Çetiner tarafından okundu. Üyeler tarafından oy birliğiyle ibra edildi.

 

İl Başkanı Hüseyin Korkman yaptığı konuşmada ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan orman yangınlarına da değindi; “Aziz vatanımızın bir çok noktasında orman yangınları çıkmıştır.Bunun için derin üzüntü içindeyiz. Ciğerlerimiz yanmakta, doğamız yok edilmektedir. Buna sebep olanlar, bu yangınları çıkaranlar birer canidir. Ancak bu yangınlara zamanında ve yeterli müdehale edilse bu kadar canlarımız, doğamız yok olmaz.”

 

Seçilecek yönetim kurulu organları blok listeyle yapılması önerildi. Oy birliğiyle blok listeyle yapılması kabul edildi. Şükrü Çetiner sunduğu yönetim kurulu listesiyle İlçe Başkanlığı’na aday oldu. Başka aday çıkmadı. Yapılan oylamada Şükrü Çetiner Memleket Partisi Bozüyük İlçe Başkanı seçildi.

 

YÖNETİM KURULU (ASİL)

 

İlker Akgün, Songül Gül, Talat Halefoğlu, Veysel Yılmaz, Feza Çakır, Sezen Işık, Hasan Uçar, İlhan Çakır, Nusret Öner, Mehmet Ağaç, Hasan Hüseyin Şen, Selim Nizam, Erkan Saral, Veli Mertgenç

 

YÖNETİM KURULU (YEDEK)

 

Gökhan Dönmez, Erkan Adamhan, Arif Sami Yalnız, Fikret Aydın, Halit Topaloğlu, Nur Baki Ünal, Anıl İksan

 

İL KONGRE DELEGELERİ

 

Erkan Adamhan, Mehmet Ağaç, İlker Akgün, Sevim Akgün, Fikret Aydın, Feza Çakır, İlhan Çakır, Onur Kaan Çakır, İsmail Çetiner, Şükrü Çetiner, Gökhan Dönmez, Songül Gün, Sezen Işık, Anıl İksan, Veli Mertgenç, Selim Nizam, Nusret Öner, Erkan Saral, Zafer Söylemez, Hasan Hüseyin Şen, Halit Topaloğlu, Hasan Uçar, Konuralp Uyar, Nur Baki Ünal, Arif Sami Yalnız, Veysel Yılmaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: MEMLEKET, PARTİSİ, BOZÜYÜK, İLÇE, KONGRESİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı