Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 09:21 Bu haber 1295 kez okundu
 
OLCAY GÜLPINAR'N GÜZ KLİBİ MERAKLA BEKLENİYOR
SANAT Haberi
OLCAY GÜLPINAR'N GÜZ KLİBİ MERAKLA BEKLENİYOR

Bozüyük'ün yetiştirdiği başarılı ses sanatçılarından birisi olan Olcay Gülpınar Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette çok yakında müzik marketlerde yerini alacak ilk single çalışması ‘Güz’ adlı şarkısı hakkında bilgi vererek şarkıya çekmiş olduğu video klibi USB bellek ile takdim etti.

 

Gülpınar, Başkanlık makamında gerçekleştirdiği ziyarette video klibin henüz yayınlanmaya başlamadığını ve ilk izleyen kişinin Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu olduğunu belirterek “Güz şarkısının bazı bölümleri İstanbul’da hazırlandı. Türkiye’nin önde gelen müzisyenleri eşlik etti. Şarkının aranjörlüğünü ve düzenlemesini Eskişehir’den Can Gülcan yaptı. Klip, GM stüdyolarında yönetmen Ozidi Manta tarafından çekildi. Söz ve müziği Olcay Gülpınar’a, bana ait. Şu an yayıncı kuruluşlarla görüşmelerimiz sürüyor. En yakın zamanda tüm dijital platformlarda Youtube, netd, spotfy gibi bir çok kanalda yayında olacak” dedi.

 

Başkan Bakkalcıoğlu’da klibi izledikten sonra çalışmayı çok başarılı bulduğunu belirterek Gülpınar’ı tebrik etti. Başkan Bakkalcıoğlu Gülpınar’ın ilçemizin yetiştirdiği başarılı sanatçılarımızdan birisi olduğunu vurgulayarak “İlçemizin ve ilimizin adını müzik piyasasında başarıyla temsil edeceğine yürekten inanıyorum. Bizlerde her zaman yardım ve desteğe hazırız. Başarılarının devamını diliyorum, yolun açık olsun” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: OLCAY, GÜLPINAR'N, GÜZ, KLİBİ, MERAKLA, BEKLENİYOR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı