Haber Detayı
06 Temmuz 2021 - Salı 14:34 Bu haber 1254 kez okundu
 
TÜRKİYE'NİN İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU AÇIKLANDI
EKONOMİ Haberi
TÜRKİYE'NİN İKİNCİ 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU AÇIKLANDI

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bozüyük TSO yönetim kurulu başkanı şu değerlendirmelerde bulundu.

 

“İstanbul Sanayi Odası'nın tüm ülke çapında yaptığı Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 araştırmasında ilçemizde faaliyet gösteren Midal Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş., Demirer Kablo Tesisleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Panel Radyatör Sanayi ve Ticaret A.Ş firmalarımızın yer alması Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizleri memnun etmiştir.

 

Her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odamıza kayıtlı ağırlıklı olarak üretim faaliyeti ilçemizde bulunan on (10) firma yer almıştı. Yine Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Odamıza kayıtlı (5) firma yer aldı.

 

Bu yıl 2020 listesine odamız merkez üyeliği bulunan Midal Kablo, Demirer Kablo, Panel Radyatör ile birlikte şubeleri bulunan Özdilek Ev Tekstil ve Hitit Seramik firmaları İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer almıştır.

 

Bugüne kadar üretimleri, istihdamları ve Ülke Ekonomisine sağladıkları Katma Değer ile Odamız Üyesi olmalarından gurur duyduğumuz firmalarımıza teşekkür ederiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE'NİN, İKİNCİ, 500, BÜYÜK, SANAYİ, KURULUŞU, AÇIKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı